Miało dojść do bardziej gruntowej przebudowy strony, wraz ze zmianą oprawy graficznej, ale jak zwykle życie zweryfikowało wszystkie plany. Czasowo też miało to trwać krócej, ale wyszło inaczej niż zamierzałem. Bywa.

Oficjalnie mogę już powiedzieć, że modyfikacja bloga dobiegła do końca. Pozmieniałem kilak rzeczy, zrobiłem aktualizację wpisów oraz powitania. A od nowego roku zaczynam regularną publikację ku pomocy uczestnikom ruchu drogowego 🙂

Jak sądzę, w 2020 roku może być dosyć sporo tematów do opisani i sprawdzenia – wszak Rząd ma zamiar poprawić bezpieczeństwo ruchu drogowego. Będę komentować i oceniać działania, zobaczymy czy legislacja i pomysły będą zmierzać w dobrą stronę.

Zmieni się także formuła bloga. Oprócz samym tematów związanych z nawą bloga, pojawiać się będą także notki z innych zakresów, ale wciąż związanych z ruchem drogowym takich jak wypadki komunikacyjne, fotoradary, komentarze do nowych przepisów czy pomysłów i zapewne wiele więcej, ale nie jestem tego w stanie jeszcze wymienić.

Mam także kilka pomysłów na dalsze udoskonalenie bloga, ale o tym pewnie będę pisać razem z poszczególnymi wpisami, ewentualnie – jak nazbiera się sporo zmian – dodam jakiś spis podsumowujący wprowadzone zmiany.

Tym samym zachęcam do regularnego śledzenia bloga – opłaci się 🙂

Korzystając z okazji życzę wszystkim Czytelnikom szerokiej drogi i powodzenia w nadchodzącym Nowym Roku.

Do zobaczenia już w 2020 🙂

Bartosz Kubiak, SSK Radcowie Prawni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *